MENU
infolinia 508 187 499
WITAMY W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM !
0
Home / INFORMACJE / Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Dołożymy wszelkich starań, aby realizacja złożonego zamówienia przebiegła sprawnie, a zakupiony produkt jak najszybciej do Ciebie trafił. Standardowy czas przygotowania i dostarczenia przesyłki wynosi od 3 do 14 dni roboczych. Przesyłki wysyłane są w dni robocze od poniedziałku do piątku do godziny 13:00, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy, wysyłane są w pierwszym dniu roboczym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.


Przesyłki dostarcza firma kurierska GLS. Czas dostawy jest uzależniony od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Przesyłka kurierska trwa zwykle 1-2 dni roboczych. 
W przypadku wysyłki kurierskiej w momencie nadania przesyłki klient otrzymuje e-mailowo numer listu przewozowego paczki, na podstawie którego można sprawdzić status paczki na stronie internetowej firmy kurierskiej GLS. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas zaksięgowania przelewu.buy drugs online dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor gateway proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search duckduckgo