MENU
infolinia 508 187 499
WITAMY W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM !
0
Home / INFORMACJE / Warunki zwrotu/wymiany

Warunki zwrotu/wymiany

Zwrot

  • Klient może odstąpić na piśmie od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty wydania produktu z godnie z art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Powyższe uprawnienie przysługuje Klientowi wyłącznie, gdy zwracany produkt jest w stanie niezmienionym (w tym zawiera kompletne wyposażenie, akcesoria i dokumenty), chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.
  • W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania zakupionych Produktów. Do zwracanych produktów należy dołączyć paragon lub fakturę VAT oraz oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.
  • Zwracany Produkt winien zostać odesłany  na adres: Sklep internetowy EBATA BIS Jerzy Pasternak, Brody 673, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska. Przesyłkę można dostarczyć w dowolny sposób (tzn. poczta, kurier, osobiście).
  • Wymieniany produkt nie może nosić śladów użytkowania, nie może być uszkodzony (dotyczy także opakowania). W przeciwnym razie obuwie zostanie odesłane na podany adres przesyłką pobraniową.
  • Pieniądze za zwrócone zamówienie Klient otrzyma, niezwłocznie od momentu otrzymania zwróconego zamówienia, jednak nie później niż w przeciągu 14 dni od momentu otrzymania pisemnego odstąpienia od umowy.

 

Wymiana

  • Klient ma prawo wymienić obuwie na inne, jeżeli zakupiony but okaże się za ciasny, za luźny, bądź nie spełnia oczekiwań. Wymiana jest możliwa w terminie do dziesięciu dni od daty otrzymania produktu
  • Wymiana obuwia możliwa jest tylko wtedy, gdy sklep dysponuje wymaganym rozmiarem w celu zidentyfikowania czy dany rozmiar jest dostępny prosimy o kontakt z obsługą sklepu internetowego
  • Możliwa jest wymiana na zupełnie inny model obuwia w innej, bądź tej samej cenie. W przypadku konieczności dopłaty, należy przelać sumę kwot 15zł za ponowną wysyłkę i różnicę w cenie. W przypadku gdy po odliczeniu kosztów ponownej wysyłki konieczny będzie będzie zwrot pieniędzy prosze podać numer konta bankowego oraz dane właściciela rachunku na formularzu wymiany
  • W celu wymiany obuwia należy wypełnić protokół wymiany, dołączyć paragon lub fakturę VAT i wraz z wymienianym towarem (oryginalnie zapakowanym) odesłać na własny koszt adres: EBATA BIS Jerzy Pasternak, Brody 673, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska z dopiskiem "Wymiana - sklep internetowy"
  • Przesyłkę można dostarczyć w dowolny sposób (poczta, kurier, osobiście)

Załącznikibuy drugs online dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor gateway proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search duckduckgo